Miło. Orange daje darmowego Video Pass’a na 2 tygodnie

orange flex promocje
Fot: producenta

Walka z koronawirusem odbywa się obecnie na wielu różnych frontach. Do walki dołącza Orange, który chce zachęcić nas do pozostania w domu świetny sposób – oferując darmowy dostęp do usług wideo dla części klientów.

Orange Flex – darmowy Video Pass

Kilka dni temu pomarańczowy operator zaoferował klientom Orange darmowe 10 GB internetu. Tą promocją nie objęto użytkowników Orange Flex, do których grona się zaliczam. Na dziś dzień wiemy już, że z darmowego internetu skorzystało kilkaset tysięcy osób. Operator nie zapomniał jednak o tych, którzy korzystają z Flexa. I wiecie co? Okazuje się, że warto było czekać, bowiem propozycja pomarańczowych jest naprawdę dobra.

Do rzeczy. Za darmo, na dwa tygodnie, możecie aktywować sobie usługę Video Pass. Cały proces można przeprowadzić kilkoma kliknięciami z poziomu aplikacji na smartfona. Tutaj nie ma żadnej filozofii. Warto jednak odnotować, że jeśli mieliście już wcześniej aktywną tę usługę, również możecie z niej skorzystać. Ścieżka jest bardzo podobna. Po prostu w aplikacji wybierzcie opcję „14 dni za 0 złotych”, a pakiet zostanie wydłużony o ten czas.

Jakie dobre seriale obejrzeć na Netflixie?

Co tak właściwie daje ta usługa? W dużym skrócie jest to nielimitowany transfer danych podczas oglądania najpopularniejszych serwisów i aplikacji wideo. Usługa Video Pass obejmuje Netflixa, HBO GO, YouTube’a, VOD.pl, Orange TV GO oraz WP Pilot. Jest więc w czym wybierać. Każdy, kto kiedyś wsiąknął w świat seriali lub znalazł jakiś ciekawy film, doskonale wie, że gigabajty potrafią uciekać z konta w zastraszającym tempie. Dzięki Orange, można o tym zapomnieć na dwa tygodnie.

Ciekawi mnie, czy pomarańczowy operator przygotuje jakieś inne promocje. Na dziś dzień nie wiemy, jak długo potrwa ta kłopotliwa sytuacja, jakiej dostarczył nam koronawirus. Być może za czternaście dni wszystko zacznie wracać do normy, jednak nie można wykluczyć, że Ministerstwo Zdrowia wyda zalecenie, aby starać się nie wychodzić z domu przez nieco dłuższy czas. Mam nadzieję, że pomarańczowy operator wtedy także stanie na wysokości zadania 😉

źródło: informacja prasowa Orange, opracowanie własne