Sterylne zmywanie? Pomyślcie o zakupie zmywarki

fot. producent

W obecnej sytuacji każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zachowanie odpowiedniej czystości czy higieny osobistej. Nie zapominajmy również o przedmiotach w domu, takich jak talerze, sztućce ect. To z nich korzystamy nawet kilkadziesiąt razy dziennie i należy je jak najlepiej wyczyścić. To właśnie po to powstała zmywarka Candy Brava CDIMN 4S622PS.

Model ten został zaprojektowany tak, by mógł on zmieścić naprawdę dużo brudnego naczynia. Producent deklaruje tutaj, że zmywarka ta będzie w stanie pomieścić aż do 16 takich kompletów. Wyposażona jest ona w wiele przydatnych rozwiązań, które pozwolą m.in. na umycie dużych blach czy rusztów grilla. Sam kosz został zabezpieczony tak, by uniemożliwić wysunięcie go z prowadnic, co należy uznać za przydatną funkcję.

fot. producenta

Candy CDIMN 4S622PS przynależy do serii Brava i wyposażona została w 12 programów. Warto też docenić obecność programu „Dezynfekcja 75°C”, który – jak sama nazwa wskazuje – czyści naczynia w wysokiej temperaturze, co z kolei pozwala na skuteczną walkę z drobnoustrojami. Na wyposażeniu jest też 39-minutowy program czyszczący. Warto zaznaczyć, że model ten po zakończeniu cyklu otwiera drzwi zmywarki automatycznie, aby umożliwić ujście pary oraz pozwolić na naturalne wysuszenie naczyń.

Candy szaleje. Na rynku nowe urządzenia z linii SmartPro

Urządzenia z tej linii zostały wyposażone też w filtr samoczyszczący i filtr antybakteryjny. Ich zadaniem jest pozbywanie się okruszków, drobin jedzenia czy innych zabrudzeń z wody, która znajduje się wewnątrz zmywarki. W erze wzmożonej troski o higienę osobistą, warto docenić rozwiązania tego typu. Mało mówi się teraz o infekcjach pokarmowych, ale one wciąż są i tylko czekają na okazję, by dostać się do naszego organizmu. Dwa wymienione wcześniej filtry na pewno będą barierą, której pokonanie nie będzie dla drobnoustrojów zbyt łatwym zadaniem.

Cena i dostępność

Candy Brava CDIMN 4S622PS dostępna jest w sprzedaży w sklepach Media Expert w cenie wynoszącej 1899 złotych. Patrząc na to, co ta zmywarka potrafi, nie jest to duża kwota. Nie będę zdziwiony, jeśli sprzęt od Candy zyska sobie spore grono użytkowników.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne