Szukasz pralko-suszarki? Mamy coś dla Ciebie!

fot. producenta
fot. producenta

Standardową procedurą po każdym wykonanym praniu jest niewątpliwie suszenie. Można je wykonać na wiele sposób, m.in. rozwieszając pranie na zewnątrz. A co, jeśli nam się śpieszy, a pogoda za oknem nie dopisuje? Z pomocą przychodzą nam pralko-suszarki. Dziś przedstawiamy Wam jeden z ciekawszych modelów od firmy Candy.

Co oferuje pralko-suszarka od Candy?

Dostępna na rynku pralko-suszarka Candy ROW 4966DWHC\1 została stworzona z myślą o komforcie potencjalnych użytkowników. Posiada ona dziewięć szybkich programów, których czas pracy nie przekracza godziny. Dzięki temu w bardzo sprawny sposób odświeżymy np. ubrania.

Bez problemu możemy również użyć jej do delikatniejszych tkanin, bez obawy, że coś im się stanie. Zawdzięczamy to Certyfikatowi Woolmark, który dobiera idealną temperaturę suszenia, więc rozmiar ubrań nie ma prawa ulec zmianie. Pozwoli to nam zapomnieć o ręcznym praniu, które notabene zajmuje sporo czasu.

Model ten wyposażony jest w funkcję Easy Iron. Jej zadaniem jest zredukować ilość zagnieceń, więc ułatwi nam to proces prasowania. Jeżeli zdarza Wam się dokładać przedmioty podczas trwania, to wiecie, że niekiedy trzeba sporo odczekać, zanim będziemy w stanie otworzyć bęben. Zatrzymanie tej pralko-suszarki w trakcie pracy zostało bardzo ułatwione. Wystarczy nacisnąć przycisk pause i od razu możemy otworzyć komorę.

Niebywałą zaletą jest postawienie na silnik inwerterowy, co powoduje, że sprzęt jest cichy i stabilny. Dzięki temu bez problemu możemy wykonywać pranie w nocy bez obawy, że kogoś obudzimy. Ładowność tego modelu również należy na pochwałę, gdyż podczas jednego cyklu wypierzemy i wysuszymy aż 6 kg odzieży.

Haier przedstawia nowe pralki z serii 39

Obsługa przez telefon? Żaden problem

Miłośników nowych technologii i prostszych rozwiązań na pewno zaciekawi możliwość podłączenia urządzenia do smartfonu. Dostępna aplikacja Candy simply–Fi daje możliwość dostępu do inteligentnego monitoringu stanu pralko – suszarki Candy ROW 4966DWHC\1. Pozwala m.in. na monitorowanie statystyk sprzętu, informuje na bieżąco użytkownika o stanie technicznym, (np. o konieczności czyszczenia filtra), a także zawiera liczne porady dotyczące dbania o tkaniny. Aplikacja pozwala sterować urządzeniem z dowolnego miejsca, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na robienie rzeczy sprawiających zdecydowanie więcej radości.

Candy ROW 4966DWHC1 fot. producenta
Candy ROW 4966DWHC1 fot. producenta

Dostępność

Omawiany model jest już dostępny w sprzedaży i możemy go kupić za 2299 zł. Czy jest to dużo? Jest to kwesta sporna, dla niektórych tak, dla innych nie. Jednak czy warto? Zdecydowanie. Ten wielofunkcyjny sprzęt pozwoli zaoszczędzić sporo naszego czasu, który możemy wykorzystać na coś inne. W dodatku nie zajmuje ono sporo miejsca, więc idealnie nadaje się do małych łazienek.

Źródło: informacja prasowa opr. własne